Čo myslíte...

Autor: Martin Šterbák | 4.6.2015 o 14:55 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  124x

Nie je všetko také, ako sa to zdá. často vidíme to, čo chceme vidieť a počujeme to, čo chceme počuť. Čo myslíte, ktorá šípka na profilovom obrázku je väčšia? Biela, či čierna?

Dúhový pochod toho roku nebude. Organizátori ho chcú presunúť na ďalší rok. Čo myslíte, aj rodičia účastníkov tohto podujatia sa na podobných akciách zúčastňovali?

Ľudia na Slovensku kolabujú z tepla. Lekári odporúčajú, aby ľudia dodržiavali pitný režim, zbytočne sa nevystavovali slnku. Čo myslíte, bude búrka?

V Donbase sa po prímerí znova Bojuje. Minské dohody zdá sa že sú pase. Ukrajinský prezident však po roku upriami svoju pozornosť  aj na ekonomickú situáciu v krajine. Na Ukrajine zdá sa však, že sú najťažšie boje. Konflikt stále existuje. Ľudia sú v pivniciach. Boje sú aj v Luhansku.  Na Ukrqajine zomrelo viac ako 6 400 ľudí. Môžeme si položiť otázku, kto z toho má zisk. Čo myslíte, kto?

V Spojených štátoch Amerických prepukol problém s antraxom. Dostal sa totiž do viac laboratórií ako sa čakalo. Nemyslím si, že je to až také strašné ako o tom informujú médiá. Som presvedčený o tom, že Američania to majú pod kontrolou. Teda aspoň túto situáciu.  Čo myslíte, nemám pravdu?

OECD zasa odhaduje, že pozitívne vplyvy na našu ekonomiku budú opäť rásť. Možno znova vstúpne priemerný zárobok. Škoda len, že nožnice medzi Bratislavou, Západným Slovenskom a Východom sa stále otvárajú. Viem, že ak by sme chceli mať vyššie prijmi, mali by sme sa odsťahovať do Bratislavy. No ani hlavné mesto sa nie je schopné stále rozpínať. Taktiež si myslím, že ľudí z východu je tam stále viac. Čo myslíte, prečo?

Svätý Otec František pôjde do Bosny. Boja sa o jeho bezpečnosť. Možno niektorí sa boja že môže dopadnúť ako nástupca Uhorského cisára Františka I. Božia prozreteľnosť je však vždy silnejšia ako si to mnohí ľudia myslia. Ak Boh chce, môže si každého z nás povolať z tohto sveta aj v tomto momente. Čo myslíte, mýlim sa?

Španiel Rafael Benítez je v Reale. Prichádza do tohto klubu aako trinásty tréner počas dvanástich rokov. Pravda je tá, že vo futbale sa v súčasnosti točia neskutočné peniaze. Každý chce byť najlepší. Funkcionári klubov veria, že šance klubu zvýši tréner. Čo myslíte, je to len na trénerovi?

Americký vyšetrovatelia mali vo FIFA informátora, ktorý tajne pre FBI nahrával rozhovory s jednotlivými  funkcionármi.  Čo tým chceli dokázať je už dnes zjavné. Korupcia bola totiž aj v tejto organizácii. Zdá sa, že je koniec škandálom. Čo myslíte, žiadne iné prekvapenie nás nečaká?

O góly v NHL sa postarali len zriedkaví strelci. Žiadni z vyhlásených strelcov gól nedal. Ani Hossa. Čo myslíte, čakajú nás nové hokejové hviezdy?

Čierne zlato je stále lacnejšie. Investori čakajú na výsledky stretnutia OPEC. Čo myslíte, bude cestovanie autobusmi  lacnejšie?

 

A ešte čosi: „Čo myslíte? Čo je na správach také zvláštne? To že každá z nich je najobjektívnejšia.“

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?