Cesta za dobrodružstvom I.

Autor: Martin Šterbák | 7.6.2015 o 18:44 | (upravené 9.6.2015 o 7:00) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  173x

Stať sa to môže kdekoľvek a komukoľvek. Stačí len počúvať a mať otvorené srdce. A treba vedieť správne riskovať a urobiť správne rozhodnutia. Stojí to však za to.

 List od Priateľa

 

Nedávno som bol s priateľmi pri mori, kde som našiel list vo fľaši. Keďže všetci moji dobrí kamaráti o mne vedia, že mám rád prekvapenia, neprikladám tomuto zvitku papiera veľmi malú dôležitosť. Ten zvitok bol mierne ohorený a vyzeral takto:

 

Teda píše sa na ňom toto: 'Zdravím Ťa. Som Tvoj Priateľ. Chcem Ťa Pozvať K Dobrodružstvu. Stačí Len Pozorne Počúvať, Čo Treba Robiť. Cesta Bude Veľmi Ťažká A Obzvlášť  Náročná Preto Si So Sebou Môžeš Zobrať Pomoc. Troch Priateľov, Ktorí Stoja Pri Tebe. Tri Veci, S Ktorými Si Vieš Pomôcť. Môžeš  Skončiť Po Každom Dni. Zostane Ti Len To, Čo Máš. Stojí Však Za To Vydržať. Celkom Do Konca. Tvoj Priateľ.' Prepísal som ten text tak, ako bol napísaný na odkaze. 

Odišiel som teda za svojimi známymi do ubytovne a zisťoval som, kto si zo mňa chce vystreliť. Nikto sa však nepriznal. To som aj čakal. Odložil som teda tento zdrap papiera do batohu. Keďže bol už večer, zjedol som jedlo, okúpal sa a išiel spať.

Celú noc sa mi snívalo o tom, že sa mám vybrať na cestu za daným dobrodružstvom. Mal som pocit, ako by mi niekto v sne hovoril, že odpoveď nájdem pri jaskyni. Mihali sa mi pred očami rôzne tiene, no nevidel som nikoho konkrétneho.

 

Ak sa rozhodneš pokračovať, poď sem: http://sterbak.blog.sme.sk/c/382435/cesta-za-dobrodruzstvom-ii.html.

Ak končíš zvoľ túto možnosť: http://sterbak.blog.sme.sk/c/382449/cesta-za-dobrodruzstvom-konci.html.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?